הוספה למועדפים


מבצע ! ! !
קלף מזוזה + בית מזוזה סה"כ 109 ש"ח ליחידה כולל מע"מ
לקוראי מודעה זו בלבד

שתפו חברים:
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 התחום שלנו מקור הסתם זה בשופר /שופרות. ברשותנו מבחר שופרות שופרים , שמיוצרים בארץ בקפידה רבה ובאיכות מעולה ומשובחת, ולכן השופרות שנקנים במקור הסתם מפיקים את מירב הצלילים והניגונים בתקיעת שופר.
כל שופר ,השופרים מקרן איל נבדק ע"י משגיח מיוחד שבודק שאין בשופר חורים, סדקים, וכמובן סתימות. שופר מקרן איל במבצע החל מ-65 שקלים.
ברשותנו גם מבחר גדול של שופרות שופרים גדולים קודו (תימנים) לבר מצוה, חתונה לקישוט או למתנה.במבחר גדול ובמחירים זולים במיוחד. לפרטים לחץ 0504112271
יש לנו סטנד שופר SHOFAR מעמיד שופר מעוצב יפה שאפשר להניח בו את השופר בויטרינה.
מבצע גדול שופרים מקרן איל החל מ 65 שקלים בלבד
דרושים
דרושים אנשי מכירות למכירת שופרות שופרים איל
0504112271

דרושים 
דרושים אנשי מכירות למכירת שופרים שופרות מיוחדים

0504112271
דרושים לנו אנשי מכירות ל שופר SHOFATROT עם ידע באנגלית  
למכירת שופרות מצוירים 
טל. 0504112271

דרושים אנשי מכירות למעמיד שופר (סטנד שופר)
 
הגיע! פרשת פיטום הקטורת כתובה על קלף לבן במיוחד בכריכת עור מהודרת!
   הגיעו בתי מזוזה מזכוכית בגדלים שונים בדוגמאות יפות ומרשימות!

  לפניכם שופר מצויר בתמונת הכותל המערבישופר במחנה עבודה

יוסף היה בחור צעיר כשפרצה השואה הנוראה. אביו רבי משה היה "בעל תוקע" ידוע בבית הכנסת של הקהילה בה התגורר. כשהגיעה חזית המלחמה לעירו נהרגו הוריו ע"י הנאצים ימ"ש יוסף נלקח למחנה עבודה. הוא הצליח ליטול עמו מבית הוריו מספר פריטים וביניהם ה שופר. במשך שהותו במחנה החביא יוסף את ה שופר במקום סתר ושמר עליו מכל משמר, כשהוא מקוה שיזכה בראש השנה לקיים מצות תקיעת שופר כהלכתה.
יום אחר יום יצאו היהודים השכם בבוקר לעבודת פרך תחת השגחת קצין אס.אס. ולא ניתנה להם מנוחה. אוכל היה מעט מאד, לחם צר ומים לחץ. אך למרות כל הקשיים לא שכח יוסף את יהדותו, והשתדל להתפלל כל יום בדרך לעבודה כפי שזכר בע"פ.
הגיע ראש השנה. היהודים נאלצו גם ביום הקדוש ללכת ליער כרגיל לחטוב עצים. יוסף הוציא את ה שופר מהמחבוא והידק אותו לגופו באמצעות חגורה מחחת לביגדו וכך הלך לעבודתו. באמצע העבודה כשהמפקח היה רחוק בסוף השיירה ולא שם לב, סימן יוסף לכמה יהודים שיבואו אחריו למעבה היער. שם בירך בכוונה "ברוך אתה ה'... וציוונו לשמוע קול שופר" ותקע ב שופר תקיעה, שברים, תרועה, תקיעה שלש פעמים. מיד אח"כ הם מיהרו לחזור לשיירה של כל היהודים והיה להם נס שהמפקח לא הרגיש שהם נעלמו. אושר לאין קץ מילא אותם על שגם בתנאים איומים אלו הצליח לקיים את מצוות היום תקיעת שופר שציוה הקל בתורתו הקדושה.
בשנה שלאחר מכן כבר היה יוסף בן השרידים שהשתחררו בסיום המלחמה,והוא המשיך לשמור על השופר יקר הערך שהיה לו ומזכרת מבית אבא ובאמצעותו זיכה יהודים במצוה גדולה. בכל שנה בראש השנה היה מראה לכל באי בית הכנסת את ה שופר העתיק ואחר כך תוקע ב שופר ומודה לה' על הצלתו.
 

מזוזה | מזוזות | בית מזוזה | תפילין | טלית | מגילות | ספר תורה | מאמרי תפילין | מאמרי מזוזות | צור קשר
 

אינטרטק - בניית אתרים