הוספה למועדפים


מבצע ! ! !
קלף מזוזה + בית מזוזה סה"כ 109 ש"ח ליחידה כולל מע"מ
לקוראי מודעה זו בלבד

שתפו חברים:
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 מכירת שופרות מהודרים בהכשר בד"ץ העדה החרדית ירושלים
החל מ-65 שקלים

                        טל. 0504112271              
אחד מהתחומים שאנו מתמחים בהם הוא תחום השופרות.שופרים
השופרות שלנו ידועים בכשרותם המהודרת, היחידים בהכשר ובפיקוח בד"ץ העדה החרדית ירושלים. לאחר שבעבר נוכחנו לדעת שקיימים בשוק שופרות -אפילו בהכשר -שהתגלו בהם סתימות בדבק, דבר הנוגד את ההלכה ולפעמים גם משנה את קול התקיעה של השופר. לכן לקחנו משגיח מיוחד מטעם בד"ץ העדה החרדית, הנוכח בכל תהליך הייצור של השופרות, ובודק שכל שופר נעשה ע"פ ההלכה. המשגיח של בדץ העדה החרדית מחזיק ובוחן כל שופר ושופר מול האור לראות שלא נעשה בו סדק או שבר. וכן אח"כ לוקח את השופרות ובודק בעזרת לחץ אויר שהשופר ראוי לתקיעה. רק לאחר שהוא מוודא שהשופר תקין- הוא מדביק על השופר את החותמת האורגינלית של ההכשר. יש לשים לב להולוגרמה המוטבעת על השופר המאשרת שאכן השופר עמד תחת השגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.
*ברשותינו סטנד שופר יפה מאד להצבת השופר בויטרינה*
הנה סטנד שופר (SHOFAR) לפנינו
כל שופר שאנו משווקים עובר עיבוד ידני בבתי מלאכה מעולים בארץ, על ידי מומחים בענף השופרות עשרות שנים.  הקרנים של ה שופרים נבחרות מזן מעולה ומשובח. השופרות מיוצרים בתהליך מוקפד בסטנדרט גבוה במטרה להפיק שופרות איכותיים בעלי צליל נעים ויפה ונוחים לתקיעה, וכן שופרות מעוצבים ובעלי מראה נאה. לאחר היצור עובר השופר סידרת בדיקות על מנת לוודא את שלימותו  ותקינותו ה שופרים .
מכיון שחקרנו את הנושא התגלה כי לכל אדם דרוש שופר מהודר במבנה המתאים לגופו. שופר המתאים לילד לא בהכרח מתאים למבוגר, כך גם שופר המתאים לאדם רזה לא תמיד יתאים לבעל מבנה רחב. בחנותינו מגוון עצום של שופרות מהודרים, כך שכל אחד יכול למצוא ולהתאים לעצמו את השופר המתאים למבנה שפתיו.
כמו כן אצלינו ניתן לקבל עזרה והדרכה בבחירת השופר המתאים ובאופן התקיעה.
בחנותינו נקנים כמות גדולה של שופ
רות כל שנה ע"י יהודים מכל גווני הקשת, רבנים, בעלי תקיעה בבית הכנסת וחובבנים. להצגת ומכירת שופרות לחץ כאן
נוסף לשופרות איל, מצויים אצלינו גם שופרות הנקראים תימניים, גדולים במיוחד ומסולסלים, שופרים המשמשים גם לשמחות, חתונה ועוד. (קרנים אלו נלקחות מבהמה בשם דישון -קודו)
עונת השיא של מכירת השופרות היא בקיץ -לפני ראש השנה, אולם במשך כל ימות השנה, חורף קיץ סתו ואביב, יש ביקוש רב לשופרות. ישנם אנשים רבים המעונינים  לרכוש שופר מיוחד, חלקם קונים את השופר לתקיעה בראש השנה, חלקם קונים את השופר לנוי, ולאחרונה גם הרבה אנשים קונים שופר למתנות כמו בר מצוה וכדו'.
גם בני נוער שרוצים להחזיק שופ
ר או מתלמדים חדשים שמתחילים לתקוע בשופר ימצאו אצלינו מלאי שופרות גדול במיוחד.
על השופר
שופר פירושו הקרן של האיל, אחר שמוציאים את הפנים של העצם,  צורת השופר מעוגלת כלפי מעלה.
מצוה מן התורה לתקוע בראש השנה בקרן איל המכונה שופר. השופר מסמל את ראש השנה כיום תרועה- יום דין. נוסף לכך בחודש אלול נוהגים לתקוע בשופר כדי לעורר את העם לחזרה בתשובה. 
בזמן שעקד אברהם אבינו את בנו יצחק על פי צווי ה' להעלות את יצחק לקרבן, ציווהו ה' להקריב איל במקום בנו. וזכות זו אנו מזכירים בראש השנה, כשאנו תוקעים בשופר העשוי מקרן איל  מעוררים עלינו זכות אבות.
יצור השופר הוא אומנות לא קלה הנעשית על ידי מומחים בענף השופרות בצמוד לכללים הלכתיים.

לכן אנחנו ב"מקור הסת"ם" לוקחים מומחים שעובדים ביצור השופרות עשרות שנים.
 
* * * * *

השופר שהציל מהבריונים
לעיר פראג, עיר ואם בישראל, הגיעה שמועה נוראה כי בליל הסדר בזמן שהיהודים ישבו מסובים לשולחן החג יבואו כנופיית בריונים ויפשטו על העיר לבזוז ולהרוג. היהודים התייראו מאד ולא ידעו כיצד לקדם את פני הרעה.
שמע זאת רב העיר והכריז כי כל היהודים יתכנסו בבית הכנסת ויערכו יחד עם הרב את הסדר.  ואכן בהגיע ליל הפסח הסבו כולם בבית הכנסת והרב ישב בראש בפנים קורנות והחל לערוך את הסדר במנוחת הדעת. לפתע התפרץ אחד מאנשי העיר לתוך בית הכנסת והודיע כי קיבל מידע שהשודדים מתקרבים לעיר. הרב לא נבהל, בשלוה אמר לכל המסובים: אתם שבו במקומותיכם ואני אצא מול הפורעים. הרב שהיה לבוש קיטל - בגד לבן כנהוג בליל הסדר, לקח שופר מארון בבית הכנסת ויצא. לבדו הלך הרב וכשראה את השודדים הוציא את השופר והתחיל לתקוע. כשראו הפורעים את דמות הרב ושמעו את התקיעות המחרידות כל לב נפל עליהם פחד גדול והחלו לברוח כשהם דורכים זה את זה בפרסות הסוסים...

מזוזה | מזוזות | בית מזוזה | תפילין | טלית | מגילות | ספר תורה | מאמרי תפילין | מאמרי מזוזות | צור קשר
 

אינטרטק - בניית אתרים