הוספה למועדפים


מבצע ! ! !
קלף מזוזה + בית מזוזה סה"כ 109 ש"ח ליחידה כולל מע"מ
לקוראי מודעה זו בלבד

שתפו חברים:
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלחדף הבית >> פרשת הקטורת
פרשת הקטורת          
 
פרשת [פיטום] הקטורת על קלף 15X3ס"מ כולל למנצח בצורת המנורה
בכריכת עור מהודרת
במחיר מיוחד

אמירת פרשת פיטום הקטורת מתוך כתב אשורית על קלף היא סגולה לעושר והצלחה בכל עסקיו

סגולות לאמירת פרשת פיטום הקטורת - לחץ כאן

להגדלה לחץ על התמונות:

חדש!!! פיטום הקטורת עם כריכת עור בגודל 20X20 ס"מ

סגולות לאמירת פרשת פיטום הקטורת - לחץ כאן

פרשת הקטורת וסגולתה
הגיע יהודי מאיטליה למכון מקור הסתם ובקש לשוחח עם ראש המכון הרב יששכר שטינהרטר. הוא אמר שהוא מתענין בפרשת פיטום הקטורת כיון שרוצה לקנות את זה במתנה לנער קרוב משפחה הגר באיטליה, לרגל הבר מצוה. שאלתו האם פרשת הקטורת שלנו כתובה על קלף או על ניר. הרב יששכר שטינהרטר השיב לו שזה כתוב על קלף, ואז שאל האם הפרשיה כתובה על הקלף על ידי סופר ירא שמים או שפרשת פיטום הקטורת מודפסת בצילום, כיון שכבר הגיע פעם למקום שאמנם שם פיטום הקטורת היה כתוב על קלף ולא על נייר, אבל מודפס בצילום. הרב יששכר שטינהרטר ענה לו: אצלנו כל ספרי התורה, מזוזות, תפילין וגם פרשת פיטום הקטורת כתובים על ידי סופרי סת"ם מומחים והכל עובר הגהה ידנית על ידי מגיה מוסמך מטעם משמרת סת"ם וכן הגהת מחשב. כמו כן התעניין היהודי האם יש בקלף את מזמור למנצח בצורת מנורה וקיבל תשובה חיובית.
ואז החל היהודי לספר מדוע הוא קונה פרשת פיטום הקטורת. אביו, זכרונו לברכה, היה נוהג במשך עשרות בשנים לקרוא פרשת הקטורת מתוך הקלף. הדבר החל אחרי שבצעירותו לא היה בביתם מה לאכול והם הגיעו עד פת לחם, ואז נגש אביו לרב חשוב מאד ושאל אותו מה ביכולתו לעשות לפרנסתו, כיון שכל מה שהוא יודע כבר ניסה, והאם יש איזו סגולה מיוחדת שיכולה לעזור לו. והרב נענה ואמר שיש סגולה חשובה -שכל מי שאומר פרשת הקטורת מתוך הקלף כל יום מובטח לו שלא ינזק ויזכה לעשירות. אביו הלך לקנות את פרשת הקטורת והתחיל לומר אותה, ומאז הפרנסה היתה מצויה בביתם וגם נהיו אנשים אמידים.
לאור זאת החליט גם הבן לכבוד אביו ולכבוד הבר מצוה לקנות את המתנה הזו, על מנת שיהיו לו חיים טובים ומאושרים. חתן הבר מצוה אמר לו שכבר קנו לו תפילין מהודרות, וישמח מאד לקבל פרשת פטום הקטורת על קלף כדי שתהיה לו הסגולה הנפלאה הזו.
היהודי קנה את פרשת פיטום הקטורת, וזכה ב: שי מקורי מתנת מקור הסת"ם- עלה ערבה מהושענא רבא ותפילת הדרך כסגולה לשמירה בדרכים.

מזוזה | מזוזות | בית מזוזה | תפילין | טלית | מגילות | ספר תורה | מאמרי תפילין | מאמרי מזוזות | צור קשר
 

אינטרטק - בניית אתרים