הוספה למועדפים


מבצע ! ! !
קלף מזוזה + בית מזוזה סה"כ 109 ש"ח ליחידה כולל מע"מ
לקוראי מודעה זו בלבד

שתפו חברים:
להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 דף הבית >> תפילין >> רכישת תפילין באינטרנט
 
רכישת תפילין באינטרנט
התפילין הן אחד מהאביזרים החשובים ביותר לאדם היהודי, שכן הן מסמלות עבורו את הקשר העמוק והייחודי בינו לבין אלוהיו. יהודים ברחבי העולם נוהגים להניח תפילין מדי יום ביומו כבר אלפי שנים, עד כדי כך חזק הקשר הזה. הפרשיות הכתובות בקלפים שבתוך התפילין מציינות את היסודות החשובים של הקשר בין עם ישראל לבין אלוהיו, וכך יכול כל אדם להתייחד עם המשמעות העמוקה הזו מדי יום.

תפילין מהודרות מיוצרות מזה אלפי שנים וניתן למצוא היום סוגים שונים של תפילין הנבדלים אלו מאלו בסוג הכתיבה שבתוך התפילין (מבדילים בין סגנון אשכנזי לסגנון ספרדי) וברמת הכשרות של התפילין. באופן טבעי, לכל סוג יש את השימוש שלו ואת העלות שלו. היתרון של ימינו אנו הוא שניתן לבצע רכישת תפילין באינטרנט וכך למצוא מגוון רחב של תפילין מרמות שונות ובסגנונות שונים, מבלי הצורך לכתת רגליים. רכישת תפילין באינטרנט היא פעולה בטוחה, נוחה ונעימה ההופכת את רכישת התפילין לפשוטה במיוחד.

רכישת תפילין מהודרות באינטרנט – היצע נרחב
באתר האינטרנט של מקור הסת"ם תוכלו למצוא מגוון רחב של תפילין המתאימים לצרכים שונים. החל מתפילין כשרות לברכה בכיתוב אשכנזי או ספרדי, דרך תפילין מהודרות וכלה בתפילין מהודרות מאוד אשר יכבדו כל אדם ומעמד באשר הוא. רק אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב שיאפשר לכם להנות מחווית רכישת תפילין באינטרנט שאין לה תחרות.

רכישת תפילין באינטרנט באתר מקור הסת"ם
מקור הסת"ם היא חברה הקיימת מזה עשרים שנה ובראשותה עומד הרב יששכר שטינהרטר שליט"א. החברה עוסקת בשיווק מזוזות, תפילין, ספרי תורה ומגילות אסתר שופר שופרות בסיטונאות וליחידים ויש לה נסיון עשיר מאוד בכל הנוגע לשימוש בתפילין, שיווק תפילין מהודרות וכדומה. לכן רכישת תפילין מהודרות באינטרנט דרך מקור הסת"ם היא הכדאית ביותר, שכן אתם לא רק קונים תפילין באינטרנט, אלא מקבלים שירות מלא והבטחה שהמוצרים שתקבלו הם המהודרים ביותר בשוק, ובמחירים הטובים ביותר.
תפילין במבצע 
צרו איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ואדיב בעניין רכישת תפילין באינטרנט, אנו בטוחים שתמצאו את ההיצע והשירות שלנו ברמה הטובה ביותר.
*******
יהודי בן 89 הופיע במכון מקור הסת"ם ובקשה בפיו: להחליף לו את הפרשיות בתפילין, מכיון שהוא נתן אותן לבדיקה והתברר שחלק מהאותיות קצת דהויות. אמנם אמרו לו שניתן להשתמש בתפילין גם כך אולם זה לא מומלץ לכתחילה. התפילין היו ישנות מאד והיהודי סיפר שהוא גר בתל אביב ואינו נראה שומר תורה ומצוות, אבל מאז הבר מצוה לא עבר עליו יום בלי הנחת תפילין, חוץ מימי השואה שאז שהה במחנה עבודה ולא היה בידו להשיג טלית ותפילין. בכל המצבים השתדל מאד להתפלל במניין וגם כשלא היה מניין התפלל עטור ב טלית ו תפילין.
כעת כשהוא עבר את גיל הגבורות ולא קל לו ללכת לבית הכנסת שלש פעמים ביום, חבריו ניסו לשכנעו שיפסיק להתאמץ ולהקפיד על מצוה זו, באומרם שהיום זה לא מחייב כמו פעם, הזמנים השתנו. לדבריהם התורה והמצוות שייכים לימים עברו ולא לדור המתקדם והמודרני. אך אני התעקשתי- אומר היהודי- ולא ויתרתי על הנחת תפילין ותפילות עם טלית. וכשבא חברי להניאני מללכת לבית הכנסת, סיפרתי לו את המשל הבא:
סוחר עשיר רצה להגיע ליריד הנערך בעיר רחוקה כדי למכור את סחורותיו. לשם כך שכר עגלון שיוביל אותו עם הסחורה ליריד. הסוחר הסכים לשלם לו מחיר מפולפל, אולם תנאי התנה עמו, שאם לא יגיעו ליעדם עד יום היריד , הוא לא משלם לו את שכר הנסיעה ולא זו בלבד אלא העגלון יחויב לשלם פיצויים לסוחר, שהרי אם יאחר את יום היריד יפסיד את כל רווחיו המתוכננים.
כיון שבאותה תקופה היה קור ומידי פעם ירד שלג, סיכמו על יום מסוים הרבה לפני התאריך המיועד וביום זה יצאו לנסיעה. העגלה יצאה לדרך, והנה לפתע החל לרדת שלג שהתחזק מרגע לרגע וכיסה את כל השבילים, והעגלון תעה בדרכו והחל מסתבך. כך חלפו מספר ימים בחיפושים וכשסוף סוף הגיעו למקום היריד- ראו שהזמן חלף והיריד הסתיים זה מכבר. בכעס פנה הסוחר אל העגלון ותבע ממנו את דמי הפיצויים כפי שסוכם ביניהם. אך העגלון מצידו טען שאינו אשם והכל בגלל השלג שירד.
החליטו השניים לגשת לרב העיר שיפסוק עם מי הצדק. הרב הקשיב ושמע את כל פרטי הסיפור, שאל מה בדיוק סוכם ואיך היה המעשה, עיין בספר ולבסוף פסק שהעגלון חייב לשלם לסוחר את הפיצויים. העגלון התרעם ושאל את הרב לפי מה פסק את הדין כך, והרב ענה שכך אומרת התורה הקדושה. טען העגלון: והרי זה אונס ותורה אונס פטור! הסביר לו הרב בסבלנות כי בתקופה זו היה ידוע מראש שעלול לרדת שלג ואף על פי כן הסכים לתנאי, ואם היה מכיר היטב את הדרך כמו עגלונים אחרים שכן הגיעו בזמן לא היה מתבלבל. העגלון היה מרוגז מאד ושאל את הרב: מתי ניתנה התורה? השיב הרב: כידוע לכל התורה ניתנה בשישי בסיון. אהה, כעת זה ברור הכריז העגלון סיון הוא מחודשי הקיץ ואז אין שלג יורד. אילו ניתנה התורה בחודש טבת כמו היום, ודאי הפסק היה לטובתי...
זהו הסיפור והלקח ברור: התורה היא נצחית ואינה מוגבלת לזמן מסוים אלא מקיפה אאת כל תחומי החיים בכל גיל ומצב. ומי שמתאמץ לשמור את המצוות הקדושות הרי שכרו רב מאד בעולם הזה ובעולם הבא.
ולכן גם אני לא מוותר על הנחת טלית ותפילין בכל יום ובכל מצב. אחרי התייעצויות היכן אפשר לקנות טלית ו תפילין מהודרות הפנו אותי אל הרב יששכר מנהל מכון מקור הסת"ם, ובאתי היום למרות חולשתי לקנות תפילין מהודרות.
ניצל בזכות הנחת תפילין
רבי זעליג היה מצדיקי ירושלים, והתגורר בשכונת בית ישראל. מנהג היה לו לעמוד כמה שעות בכל יום בקרן רחוב מגוריו, וכשראה עובר אורח שעל פי מראהו אינו שומר תורה ומצוות- הציע לו להניח תפילין. כך עזר לרבים לקיים את המצוה החשובה של הנחת תפילין. יום אחד עבר שם רכב גדול מלא בחול. רבי זעליג פנה אל הנהג ושאל אותו: התרצה להניח תפילין? הנהג אפילו לא ידע מה זה תפילין. רבי זליג הסביר לו שזהו מצוה חשובה מאד, ואמר לו שזה יקח רק דקה וחצי- אני אראה לך איך מניחים תפילין, תאמר אחרי שמע ישראל ותמשיך בדרכך. הנהג הסכים, הניח תפילין לראשונה בחייו, אמר קריאת שמע ואח"כ נסע לדרכו. 
לא עברו שלש שעות ואותו נהג חוזר לשכונת בית ישראל ושואל את העוברים ושבים: היכן גר כאן הרב שמניח תפילין לכולם? הראו לו מיד את ביתו של רבי זעליג. בקש הנהג מרבי זעליג: אני רוצה לקנות תפילין ולהניח יום יום, אנא תדריך אותי...  התפלא רבי זעליג ושאל מה קרה? והנהג סיפר:
בנסיעתי לפתע החל הרכב לקרטע, זחלתי מתחת לרכב כדי לבדוק מה קרה ובטעות לחצתי על איזה כפתור ותא המטען נפתח, כל החול החל להשפך עלי וכמעט נקברתי תחת הערימה. למרבה הנס עבר שם מישהו ובפעולה מהירה משך אותי וחילץ אותי החוצה. הוא שאל אותי איזה מצוה קיימתי היום שבזכותה אירע לי נס כזה, והשבתי לו: אולי בגלל שהנחתי משהו על הראש ועל היד, איך זה נקרא? תפילין. ומהיום בלי נדר אניח תפילין בכל יום. אכן גדולה ועצומה זכות הנחת תפילין.

מזוזה | מזוזות | בית מזוזה | תפילין | טלית | מגילות | ספר תורה | מאמרי תפילין | מאמרי מזוזות | צור קשר
 

אינטרטק - בניית אתרים